Byty pro mladé jsou v posledních letech opravdu nedostatkové zboží. Hlavním důvodem je nedostatečná výstavba, vysoká poptávka po vlastním bydlení a tím pádem i silný růst ceny nemovitostí v poptávaných regionech. Posledním „hřebíčkem do rakve“ je pak plánovaná regulace hypoték ze strany ČNB. Pro mladé páry a rodiny je pak v podstatě nemožné zajistit si 20% až 24% kupní ceny nemovitosti a splnit přísnější podmínky na splácení úvěru. Obzvláště pro rodiny s malým dítětem a nižším příjmem kvůli mateřské dovolené nebo rodičovskému příspěvku.

Byty pro mladé a dostupné bydlení bez přísnějších podmínek – jak na to

Víte o někom, koho bude článek nebo služba zajímat nebo mu přijde užitečný/-á? Klidně odkaz na článek přepošlete e-mailem a podělte se o výhody a informace


Sdílejte
Petr Pařízek
Hypoteční a úvěrový specialista Již od roku 2011 řeším s klienty jejich potřeby i jejich plány. Výhodné řešení, lepší podmínky a slevy nejen na hypotéce zajistím ale i pro Vás. Díky své historii ve světe hypoték a úvěrů na bydlení, předchozím obchodům a zejména spolupráci s M&M reality mám pro své klienty nejen lepší podmínky a výhody v bankách, ale také širokou nabídku nemovitostí ke koupi a přístup k neveřejným nabídkám, včetně vyplácení odměn a provizí.