Nové byty pro mladé páry a rodiny získáte i bez hypotéky. Stačí 30% ceny!

Nové byty pro mladé páry a rodiny získáte i bez hypotéky. Stačí 30% ceny!

Byty pro mladé jsou v posledních letech opravdu nedostatkové zboží. Hlavním důvodem je nedostatečná výstavba, vysoká poptávka po vlastním bydlení a tím pádem i silný růst ceny nemovitostí v poptávaných regionech. Posledním „hřebíčkem do rakve“ je pak plánovaná regulace hypoték ze strany ČNB. Pro mladé páry a rodiny je pak v podstatě nemožné zajistit si 20% až 24% kupní ceny nemovitosti a splnit přísnější podmínky na splácení úvěru. Obzvláště pro rodiny s malým dítětem a nižším příjmem kvůli mateřské dovolené nebo rodičovskému příspěvku.

Byty pro mladé a dostupné bydlení bez přísnějších podmínek – jak na to

[sociallocker id=“2962″]

Děkuji za Vaší podporu a nasdílení mého odkazu k sobě na Facebook

Nyní je k dispozici jedna varianta, jak si mohou i mladí lidé nebo mladé rodiny s nižším příjmem zajistit vlastní bydlení. Zkušení developeři totiž připravili náhradní variantu – byty pro mladé. Tato možnost je v podstatě jen minimálně omezená novými podmínkami ČNB k hypotékám a tím pádem dostupná i pro mladé a méně bonitní zájemce. Tato možnost se postupně zpřístupňuje ve všech zajímavých regionech, ale je samozřejmé, že nabídka je omezená počtem bytů které jsou aktuálně v daný moment k dispozici. Tím pádem platí jasné pravidlo, že kdo zaváhá, bude muset čekat na další volné byty nebo si šetřit vlastní peníze na hypotéku. Kdo se ale opravdu začne zajímat o své vlastní bydlení, využije tuto variantu pro sebe nebo i své děti.

Za určitých podmínek se dokonce dají nakoupit byty jako investice do budoucna a nemovitosti pronajímat.

Pro získání tohoto typu bydlení vám totiž postačí jen 30% ceny zvoleného bytu a na to dostane úvěr snad opravdu každý. U bytu za 2.000.000,- Kč a úvěr na 30% ve výši 600.000,- Kč totiž vychází měsíční splátka kolem 4.500,- Kč.

Nyní i Vy máte k dispozici nejen informace o možné variantě řešení na byty pro mladě, ale zároveň pro vás zajistím vše potřebné.

Chcete získat informace o Vámi požadované lokalitě a zajistit si tak vlastní bydlení pro sebe nebo své děti? Využijte jednoduchý formulář. Stačí odeslat kontaktní údaje, lokalitu, ve které poptáváte bydlení a také požadované parametry bytu (1+kk, 2+1 atd.) Podle přijatých dotazů Vám poskytnu informace o nejbližší lokalitě a možnostech. I když třeba nebude v nabídce požadované místo nebo byt, v následujících projektech budete mít další možnost.

Současně pro vás zajistím vhodný způsob financování pro úhradu 30% ceny bytu a společně nalezneme ideální variantu, jak nejen ušetřit dost peněz, ale dokonce i jak si vydělat peníze navíc.

[]
1 Step 1
Vaše jméno a příjmení
Město
Vaše telefonní číslo
Vyberte si Váš požadavek
V jakém městě?
Velikost nemovitosti
Zde prosím upřesněte Vaše požadavky, potřeby, představy, možnosti atd.
0 /
Previous
Next

 

[/sociallocker]

Řešíte situaci ve článku? Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat vyplněný formulář

[[[["field19","equal_to","1"]],[["show_fields","field17,field13,field12,field18,field10,field21,field23"]],"or"],[[["field19","equal_to","2"]],[["show_fields","field17,field20,field13,field12,field22,field21"]],"and"],[[["field19","equal_to","3"]],[["show_fields","field12,field13,field21,field10"]],"and"]]
1 Step 1
Zde je Vaše šance na lepší hypotéku! Vyberte si:
Máte už vybranou vhodnou nemovitost
Kolik potřebujete půjčit?
Úvěr 100000,- Kč
0
Úvěr 10000000,- Kč
Kdy máte datum fixace úrokové sazby:
Vaše telefonní číslo
Zde je místo pro Vaše dotazy a upřesnění požadavku
0 /

Odešlete svůj požadavek a kontakty. O ostatní už se postarám.

Previous
Next