Nové byty pro mladé páry a rodiny získáte i bez hypotéky. Stačí 30% ceny!

Byty pro mladé jsou v posledních letech opravdu nedostatkové zboží. Hlavním důvodem je nedostatečná výstavba, vysoká poptávka po vlastním bydlení a tím pádem i silný růst ceny nemovitostí v poptávaných regionech. Posledním „hřebíčkem do rakve“ je pak plánovaná regulace hypoték ze strany ČNB. Pro mladé páry a rodiny je pak v podstatě nemožné zajistit si 20% až 24% kupní ceny nemovitosti a splnit přísnější podmínky na splácení úvěru. Obzvláště pro rodiny s malým dítětem a nižším příjmem kvůli mateřské dovolené nebo rodičovskému příspěvku.

Byty pro mladé a dostupné bydlení bez přísnějších podmínek – jak na to

[sociallocker id=“2962″]

Děkuji za Vaší podporu a nasdílení mého odkazu k sobě na Facebook

Nyní je k dispozici jedna varianta, jak si mohou i mladí lidé nebo mladé rodiny s nižším příjmem zajistit vlastní bydlení. Zkušení developeři totiž připravili náhradní variantu – byty pro mladé. Tato možnost je v podstatě jen minimálně omezená novými podmínkami ČNB k hypotékám a tím pádem dostupná i pro mladé a méně bonitní zájemce. Tato možnost se postupně zpřístupňuje ve všech zajímavých regionech, ale je samozřejmé, že nabídka je omezená počtem bytů které jsou aktuálně v daný moment k dispozici. Tím pádem platí jasné pravidlo, že kdo zaváhá, bude muset čekat na další volné byty nebo si šetřit vlastní peníze na hypotéku. Kdo se ale opravdu začne zajímat o své vlastní bydlení, využije tuto variantu pro sebe nebo i své děti.

Za určitých podmínek se dokonce dají nakoupit byty jako investice do budoucna a nemovitosti pronajímat.

Pro získání tohoto typu bydlení vám totiž postačí jen 30% ceny zvoleného bytu a na to dostane úvěr snad opravdu každý. U bytu za 2.000.000,- Kč a úvěr na 30% ve výši 600.000,- Kč totiž vychází měsíční splátka kolem 4.500,- Kč.

Nyní i Vy máte k dispozici nejen informace o možné variantě řešení na byty pro mladě, ale zároveň pro vás zajistím vše potřebné.

Chcete získat informace o Vámi požadované lokalitě a zajistit si tak vlastní bydlení pro sebe nebo své děti? Využijte jednoduchý formulář. Stačí odeslat kontaktní údaje, lokalitu, ve které poptáváte bydlení a také požadované parametry bytu (1+kk, 2+1 atd.) Podle přijatých dotazů Vám poskytnu informace o nejbližší lokalitě a možnostech. I když třeba nebude v nabídce požadované místo nebo byt, v následujících projektech budete mít další možnost.

Současně pro vás zajistím vhodný způsob financování pro úhradu 30% ceny bytu a společně nalezneme ideální variantu, jak nejen ušetřit dost peněz, ale dokonce i jak si vydělat peníze navíc.

[fc id=’27‘ align=’center‘][/fc]

 

[/sociallocker]

Řešíte situaci ve článku? Chcete nějaké upřesnění?
Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat tento formulář

Splňte si Vaše sny

jednoduše a s přehledem

Získejte postupný návod k finanční pohodě a dosažení vlastních cílů (bydlení, úspory, finanční nezávislost)
+ ZDARMA oblíbený e-book

e-book Proč se vám nedaří výhodněji spořit a investovat?

Děkuji za Váš zájem

Formulář byl odeslán

Odpovím Vám co nejdříve

S pozdravem Petr Pařízek