Mějte falešné eshopy pod kontrolou s pojištěním internetových rizik

Určitě dobře víte, že existují i falešné eshopy a že svět internetu rozhodně není bez rizik. Vyhnout se takovým rizikům není vždy snadné, zvlášť pokud nepatříte mezi nadšené příznivce moderních technologií. Používáte e-mail, brouzdáte po internetu nebo nakupujete online? Pak by vám mohlo přijít vhod pojištění internetových rizik.

Nejen v televizním zpravodajství jste jistě zaznamenali nejednu reportáž, kde řešili falešné eshopy (internetové obchody), kdy lidé objednali a zaplatili za zboží z nabídky e-shopu, ale slíbeného zboží už nedostali. Bohužel jim nezbývá nic jiného, než se obrátit na polici a dožadovat se navrácení svých peněz, pokud tedy bude po kom se domáhat. Zkušení podvodníci již dopředu vědí, jak se skrýt a neprozradit svou identitu. To jsou pak v podstatě nedohledatelní. Policie bohužel věc po 30 dnech odloží a poškození nemají šanci dostat své peníze zpět.

V současné době je proto čím dál populárnější pojištění internetových rizik, které řeší nejen falešné eshopy, ale i další nástrahy online světa.

Pojištění nejen na falešné eshopy

S pojištěním získáte jak právní pomoc a ochranu, tak i úhradu přímých finančních škod způsobených při takovém nákupu zboží na internetu nejen na falešném eshopu. Pojištění se využije i při dodání poškozeného či jiného výrobku nebo nedodání zboží zakoupeného na internetu. Pojišťovna provede reklamaci pro zajištění správně objednaného zboží za vás
Pokud se jí ale nepodaří reklamaci vyřídit, uhradí vzniklou škodu. To platí pro nákupy zboží i mimo Českou republiku, ale i pro EU a Spojené státy.

Pojištění proti zneužití identity na internetu – Pokud vám vznikne škoda zneužitím vašich identifikačních či autorizačních údajů na internetu (internetové bankovnictví, online půjčka na vaše jméno tad.), pomůže vám pojišťovna získat zpět odcizenou finanční částku nebo zaplatí vzniklou pohledávku.

Kyberšikana a poškození pověsti na internetu – Pokud na internetu nebo sociálních sítích dojde k šíření negativních informací o vás nebo o vašich dětech, provede pojišťona nezbytná opatření k odstranění těchto informací a k zamezení jejich dalšímu šíření. Pomůže také odhalit zdroj a zajistí omluvu.

Zneužití platební karty na internetu – Když dojde ke zneužití vaší platební karty při nákupu na internetu, získá pojišťovna zpět odcizenou finanční částku.

Vyberte si svou variantu pojištění internetových rizik

Single Family
Právní ochrana
Limit plnění
150 000 Kč 500 000 Kč
Nákup zboží na internetu
Finanční náhrada
50 000 Kč 50 000 Kč
Zneužití identity pojištěného na internetu
Finanční náhrada
100 000 Kč 100 000 Kč
Neoprávněné použití platební karty
Finanční náhrada
50 000 Kč 50 000 Kč
Poškození pověsti
Odborná pomoc do výše
50 000 Kč 50 000 Kč
IT asistenční služby Ano Ano
Jednorázová konzultace Ano Ano
Odborná pomoc při reklamacích Ano Ano
Měsíční pojistné od: 890 Kč 1.200 Kč

Sjednejte si rovnou rodinnou variantu a ochráníte tak celou vaší rodinu jednou pojistkou pro všechny členy domácnosti, všechny platební karty, které v rodině máte a ochráníte zejména vaše děti nejen před kyberšikanou.

Objednejte si pojištění

[fc id=’1′ align=’center‘][/fc]

V případě potřeby můžete využít asistenční službu pojišťovny, včetně IT asistence na dálku.

 

 

Jednotlivé limity pro krytí pojistných částek

Právní konzultace Finanční náhrada
(limit na událost)
Právní ochrana
(limit na rok)
IT asistence (ročně)
Nákup zboží na internetu Neomezeně 50 000 Kč Varianta:
Single 150 000 Kč
Family 500 000 Kč
4x30min.
Zneužití platební karty Neomezeně 50 000 Kč 4x30min.
Zneužití identity na internetu Neomezeně 100 000 Kč 4x30min.
Poškození pověsti na internetu a sociálních sítích Neomezeně 50 000 Kč* 4x30min.

Nejedná se o finanční náhradu, ale o částku, kterou vynaloží pojišťovna na odstranění či znesnadnění přístupu k negativním informacím o klientovi na internetu

Řešíte situaci ve článku? Chcete nějaké upřesnění?
Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat tento formulář

Splňte si Vaše sny

jednoduše a s přehledem

Získejte postupný návod k finanční pohodě a dosažení vlastních cílů (bydlení, úspory, finanční nezávislost)
+ ZDARMA oblíbený e-book

e-book Proč se vám nedaří výhodněji spořit a investovat?

Děkuji za Váš zájem

Formulář byl odeslán

Odpovím Vám co nejdříve

S pozdravem Petr Pařízek