Co všechno řeší Finanční plán

Myslíte si, že je finanční plán zbytečný a že se bez něj snadno obejdete? Ano, máte pravdu, pokud chcete dělat věci náhodně a jen tak si žít bez cíle, je to Vaše volba. Co je ale ověřené, to nelze zpochybnit a jednou z ověřených skutečností je fakt, že s využitím Finančního plánu dosáhnete své plány a cíle rychleji, snadněji a levněji. Navíc si osvojíte návyky do budoucna a to je dalším přínosem nejen ve financích.

Finanční plán má svůj důvod

Jak myslíte, že fungují úspěšné společnosti? Na čem hlavně závisí jejich úspěch a dlouhodobý růst příjmů? Ano, na jejich Business plánu. Přesně v něm mají stanoveny cíle společnosti, očekávané náklady a výnosy a samozřejmě i zohlední možná rizika nejen od konkurence, ale celkově z pohledu podnikání.

Přesně tak bude fungovat i Váš osobní Finanční plán, který společně sestavíme a postupně zrealizujeme. Sám moc dobře vím, že ne vše se dá zrealizovat najednou. Pokud se ale vše sjednotí do postupné realizace, je to pak mnohem jednodušší. Snadněji tak nejen dosáhnete svých cílů/plánů/potřeb, ale zároveň dostatečně využijete své možnosti.

Finanční plán nejde dělat podle šablony

Každá rodina, manželský pár i jednotlivec mají odlišné možnosti, potřeby, závazky a plány. Právě z toho důvodu se nedá Finanční plán použít univerzálně na každého a právě proto je potřeba sestavovat Finanční plán na základě detailních informací, které spolu probereme na naší schůzce. Samozřejmě pro Vás mohu vyřešit pouze samostatný požadavek, jako je třeba hypotéka nebo spoření pro děti. Ti z vás, co ale víte, že efektivní řešení je pouze kompletní řešení, už ale víte, že právě finanční plán je to pravé, co potřebujete.

 • Sumarizace aktuálního stavu

  Máte přehled co kde komu platíte a splácíte?

 • Příjmy a výdaje domácnosti

  Máte své náklady pod kontrolou a neplatíte něco zbytečně

 • Co právě teď řešíte?

  Máte aktuálně nějaký požadavek k vyřešení?

 • Plány do budoucna

  Jaké jsou Vaše plány a sny do budoucna?

 • Bydlení

  Chcete stále jen platit nájem nebo mít vlastní bydlení?

 • Zajištění příjmů a rodiny

  Víte, co může nejvíce ohrozit Vaše příjmy a placení závazků?

 • Spoření pro děti a na penzi

  Jak si naspořit co nejvíce za co nejméně

 • ....a další

  Vždy je něco, co potřebujete řešit. Začneme proto hned teď

Pro ty, kterým dává Finanční plán smysl

Jsem si jistý, že Vás zaujala možnost mít vlastní finanční plán a chcete mít kontrolu nad svým rozpočtem a plněním plánů. Právě pro Vás je zde tento kontaktní formulář, kde si zajistíte svůj vlastní Finanční plán a navíc získáte i zajímavé a praktické informace.
[]
1 Step 1
Vaše jméno
Vaše příjmení
Vaše telefonní číslo
Váš dotaz nebo připomínka
0 /
Previous
Next

Další možnosti a výhody pro Vás

Co vše pro Vás mohu zařídit výhodněji, rychleji a pohodlněji? Vyberte si z aktuální nabídky služeb a možností, které poskytuji svým klientům a obchodním partnerům