Jsem hypoteční specialista a​​

HLEDÁM BYTY NA PRODEJ

mám prověřené a bonitní klienty

kteří mají hotovost, pohotovostní úvěr nebo schválenou hypotéku

Se mnou vyřešíte

ještě výhodněji

Nové hypotéky a refinancování hypotéky

Hypotéky a úvěry

Kompletní hypoteční servis pro nové hypotéky i refinancování

Prodej, pronájem a výkup nemovitostí

Prodej nemovitostí

Vím, jak prodat Vaši nemovitost ještě výhodněji

Máme pro vás odměny za doporučení klientů

Odměny a kariéra

Získejte také vysoké finanční odměny, které mají moji tipaři

...a další možnosti

Hypotéky a úvěry na bydlení

Proč řešit financování se mnou?


Pro své klienty mám k dispozici individuální nabídky nejen od bank, ale i stavebních spořitelen a soukromých investorů. Díky mým dlouholetým zkušenostem a kontaktům tak vždy zajistím vhodný způsob financování, kombinaci služeb a produktů a samozřejmě i obchodní slevy na poplatcích a úrokové sazbě. Díky tomu dopředu přesně víte, kolik Vás bude stát hypotéka během prvního období fixace, a jak se připravit na levnější splácení. Celý proces získání a čerpání nejlepší hypotéky zajistím kompletně za Vás. 


Mám nejlepší řešení hypotéky pro zaměstnance, OSVČ, mladé jedince i páry, a také pro cizince.

Nové hypotéky a refinancování hypotéky

Nová hypotéka

Připravím vás na lepší podmínky a zajistím vše potřebné pro nejlepší hypotéku.

Refinancování hypotéky

Refinancování

Dostatečně dopředu získejte tu nejlepší nabídku pro refinancování hypotéky.

Investiční byty na pronájem

Investiční byty

Investujte do nákupu nemovitosti na pronájem a získejte další příjem

Pohotovostní úvěr bez vybrané nemovitosti

Pohotovostní úvěr

Zajistím pro vás financování, i když ještě nemáte vybranou vhodnou nemovitost.

Refinancování hypotéky

Americká hypotéka

Peníze na cokoliv máte k dispozici během několika dnů přímo na bankovní účet.

Rekonstrukce nemovitostí

Rekonstrukce

Když potřebujete peníze na rekonstrukci vaší nemovitosti a vybavení.

Prodej, pronájem a výkupy nemovitostí

Vím, jak prodat Vaší nemovitost rychleji, výhodněji a bezpečněji. Nejsem sice realitní makléř, ale mám k dispozici hned několik profesionálních realitních makléřů, kteří s vámi proberou vše potřebné. Prodej nemovitosti je totiž zásadní krok, který potřebuje profesionály a postupné řešení. Těm, kteří si chtějí řešit prodej nemovitosti sami, samozřejmě držím palce, protože to budou potřebovat.


Je statisticky prokázáno, že prodejem bez realitní kanceláře ušetříte kolem 5% na provizi. Přijdete ale až o 9% na ceně, za kterou lze nemovitost prodat. Navíc o provizi se navýší prodejní cena nemovitosti, takže jí za vás uhradí kupující.


Moji makléři v 67% případů dokáží prodat nemovitost za vyšší cenu, než je reálná prodejní cena.


Díky propojení profesionální nabídky a databáze zájemců o koupi nemovitosti z celé České republiky, kterým zajišťuji financování nebo již mají hotovost, tak i vy prodáte rychleji a výhodněji. Zajistím prodej nemovitosti s hypotékou i s exekucí.


Co moji makléři řeší nejčastěji:

Prodej bytů

Byty

Nejčastěji řešíme prodeje bytových jednotek i družstevních podílů.

Prodej rodinných domů

Rodinné domy

Také na rodinné domy máme vážné zájemce, a to i mimo Nymburk.

Vykoupíme třeba i vaší nemovitost

Výkup nemovitostí

Když nevíte co s dědictvím / nemovitostí před rekonstrukcí.

Prodej chaty nebo chalupy

Chaty a chalupy

Využijte zvýšenou poptávku po rekreačních objektech a prodávejte.

Vyplacení exekucí a dražeb

Exekuce a dražby

Vyplatíme vaší exekuci i nemovitost před dražbou. Nepřijdete o peníze.

Výměna nemovitostí

Výměny bytů

Víme, jak si můžete koupit nemovitost ještě než prodáte tu svojí.

Vyplacení exekucí a dražeb

Diskrétnost, rychlost, férovost a bezpečí.


Víme, jak zastavit exekutory od výkonu dražby. Tím zachráníte dost peněz, protože dražby začínají na 2/3 znaleckého posudku, který je o dost nižší, než tržní cena nemovitosti. Hradíte i náklady na dražbu, odměnu exekutora a k tomu i DPH. Opravdu chcete přijít o tolik peněz, když můžete rychle a bezpečně získat až 90% tržní ceny za vaší nemovitost v situaci, ze které vedou pouze dvě cesty - dražba nebo prodej za nejlepší cenu.


Proč řešit exekuci a dražby? Protože díky dražbě přijdete na bytě v tržní hodnotě 2.450.000 Kč až o 226.283 Kč !!! 


Exekuce na nemovitosti jsou nepříjemné a ne vždy je reálné je zaplatit. Exekutor se nebrání splátkovému kalendáři, který ale nemusí hradit ani náklady na vymáhání. Díky vysokým úrokům z dlužné částky tak dlouhá léta platíte jen exekutora, a ne svůj dluh. I zde stojí za zvážení raději prodat nemovitost, zaplatit dluhy, a se zbytkem peněz z prodeje začít znovu, ale už bez těžkého břemene exekuce.


Víte o někom, komu pomůže naše řešení? Rádi mu vysvětlíme vše potřebné, a to i za asistence jeho právního zástupce. Jednáme férově a otevřeně.

Odměny pro TIPAŘE

Víte o někom, kdo plánuje prodej nemovitosti, pronájem nemovitosti, novou hypotéku, refinancování hypotéky, řeší vyplacení exekuce nebo má nemovitost, na kterou je vyhlášená dražba? Odešlete nám na něj kontakt (celé jméno a telefon) a získáte odměnu podle výše uskutečněného obchodu. 


Každá odměna až do výše 10.000 Kč


Na zasílání tipů a evidenci stavu doporučení máme jednoduchou aplikaci. Stačí jen odeslat vaše celé jméno, e-mail, telefonní číslo a město odkud jste. Do 2 dnů vám zašleme SMS s odkazem na bezpečné stažení aplikace pro mobilní telefony (Android i iPhone). Pokud nemáte mobilní telefon, lze zasílat tipy i přes e-mail nebo formulář na tomto webu.

K odesílání tipů nemusíte mít živnostenský list.

Odeslání požadavku

Tento interaktivní formulář vám pomůže odeslat požadavek ke zpracování.

Přednostně budou vyřizovány kompletně vyplněné formuláře, proto doporučuji vyplnit formulář a doplnit i podrobnější informaci k vašemu požadavku.

Příchozí požadavky jsou zpracovávány postupně. Zájemcům budu volat z telefonního čísla 776 793 464, tak si mne můžete rovnou teď uložit do telefonu.


Při zpracování požadavku garantuji:

- diskrétnost

- rychlé zpracování

- ochranu osobních údajů

- bezplatnou konzultaci

- slevu na správních poplatcích


Kontakty

Petr Pařízek

Váš hypoteční a úvěrový specialista

Hodnocení služeb: 100%

Již od roku 2011 se specializuje na zprostředkování výhodnějších hypoték a spotřebitelských úvěrů.


Díky předchozím obchodům, získaným zkušenostem, znalosti aktuálních metodik a podmínek jednotlivých bank a stavebních spořitelen proto zajišťuje pro klienty vždy výhodnější nabídku, než získají od své banky nebo finančního poradce. Provozuje také Blog nejen o financích, a zajišťuji konzultace pro zájemce o financování vlastního bydlení i investic na byty k pronájmu.


tel: +420 776 793 464

www.petrparizek.cz

Podmínky vy​​​užití

  1. Provozovatel Petr Pařízek, IČ: 71107762, DIČ CZ7705311009, sídlem podnikání Okružní 2054, 288 02 Nymburk, dále jako “zprostředkovatel” Zprostředkovatel je Vázaným zástupcem a Samostatným zprostředkovatelem společnosti M&M Finance Company s.r.o., a je držitelem certifikátu pro zprostředkování spotřebitelských úvěrů na bydlení a spotřebitelských úvěrů. Tento certifikát je vystavený na základě úspěšného absolvování zkoušek odborné způsobilosti dle podmínek ČNB.
  2. Zájemce o poskytnutí služby konzultací a zprostředkování spotřebitelského úvěru či spotřebitelského úvěru na bydlení (dále jako “hypotéka”) musí být plnoletou osobou.
  3. Zájemce projeví svůj zájem o služby zprostředkovatele odesláním kompletně vyplněného formuláře na www.hyponymburk.cz Následně bude telefonicky kontaktován zprostředkovatelem, nebo jím pověřenou osobou, a bude dohodnut další postup.
  4. Zájemce odesláním formuláře s požadavkem souhlasí se zpracováním osobních údajů, odesílaných formulářem, a souhlas se zasíláním obchodních sdělení i jednotlivých nabídek a kalkulací na e-mail uvedený v požadavku nebo během následující schůzky. Zároveň potvrzuje jejich pravdivost a kompletnost. Zprostředkovatel si vyhrazuje zpracovávat přednostně požadavky, které obsahují kompletní požadované informace
  5. Zájemce bude vyvíjet součinnost s provozovatelem. Jedině tak lze zajistit odpovídající a plnohodnotnou službu zprostředkování. Jde zejména o dodání požadovaných informací a podkladů ke zpracování požadavku a zajištění služby.
  6. Zprostředkování hypotéky či spotřebitelského úvěru či prodeje nemovitosti není právně vymahatelné, a není na něj ani právní nárok.
  7. Zprostředkování hypotečního úvěru nebo hypotéky je zdarma. V případě odstoupení zájemce od rozjednané žádosti však může banka požadovat náhrady za poskytnutou službu odhadu, byl-li hrazen ze strany banky a další náklady nezbytně nutné.
  8. Zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitosti je zpoplatněno provizí dle dohody. Její výše je smluvní a je uvedena ve smlouvě o zprostředkování či jiné smlouvě.