Regulace hypoték od ČNB je tady!!

Od 1 října 2018 jsou v platnosti přísnější podmínky pro nové hypotéky. Získejte výhodu ZDARMA! Připravím Vám odpovídající podmínky pro získání hypotéky dle nových pravidel a to za lepších podmínek se spoustou výhod.

BONUS: Nemáte vybranou nemovitost? Zařídím pro Vás hypotéku s aktuální úrokovou sazbou a to i bez nemovitosti. Na její výběr pak máte 12 měsíců.

Když chcete opravdu ušetřit čas i peníze

Jako hypoteční a úvěrový specialista zajišťuji pro své klienty konzultace, optimální řešení, individuální nabídky a kompletní servis nejen pro nové hypotéky a refinancování hypoték.

Vyberte si z nabídky služeb a ještě dnes si sjednejte si termín schůzky na vhodný termín.

Moje aktuální úspěšnost výhodnějších nabídek a řešení je: 99,7%

Petr Pařízek

hypoteční a úvěrový specialista

V naprosté většině případů zajistím klientům lepší podmínky, potřebné informace, konzultaci k jejich požadavkům a kompletní servis k vyřešení potřeb klienta. Přidejte se k mým spokojeným klientům a získejte lepší podmínky, než Vám nabízí Vaše banka a jiný peněžní ústav. Základem každého řešení hypotéky je hodnocení podle celkové výše splacených peněz a ne pouze podle nabídky úrokové sazby. I s nízkou úrokovou sazbou můžete utrácet více ze svého finančního rozpočtu.

Úspora při splácení hypotéky až 1,5% ročně

[]
1 Step 1
Vaše jméno
Vaše příjmení
Vaše telefonní číslo
Váš dotaz nebo připomínka
0 /

Odeslání formuláře není závazným právním jednáním vedoucím k uzavření, ukončení či jiné změně jakékoliv smlouvy

Previous
Next

Petr Pařízek - hypoteční a úvěrový specialista

Již od roku 2011 řeším pro své klienty nové hypotéky, refinancování hypoték a refinancování nevýhodných úvěrů nebo půjček. Zajistím nejen vše potřebné, ale hlavně nejdříve poskytuji nezbytnou konzultaci. Spočítat hypotéku na online kalkulačce prostě nestačí. Získejte se mnou vše potřebné.

Svým klientům garantuji kvalitu poskytovaných služeb i ochranu soukromí a poskytnutých informací.

Se mnou dopředu víte, jaká varianta je pro Vás nejvýhodnější, co bude potřeba doložit a kolik celkem zaplatíte. Samozřejmě pro Vás zajistím ty nejlepší možné podmínky, obchodní slevy a proplacení některých nákladů a poplatků.

O mých zkušenostech a znalostech se můžete přesvědčit nejen z doporučení mých klientů, ale také ze článků v mém Blogu na těchto www stránkách.

Držitel certifikátu "Férová hypotéka"Garance bezpečí a jistoty

[thrive_leads id=’1741′]

 • Zaručuji profesionalitu a znalost aktuálního trhu

  Mám zkušenosti již od roku 2011 a neustále sleduji aktuální trendy, podmínky a metodiky bank. Tím Vám ušetřím čas i nervy při výběru vhodného způsobu financování i správného poskytovatele.

 • Poskytuji kompletní hypoteční servis

  Nabízím bezplatnou konzultaci před hypotékou a následné varianty řešení, výběr vhodného poskytovatele, administrativu, vyjednávání s bankou a plnění podmínek pro čerpání úvěru

 • Poskytuji individuální řešení přesně na míru

  Hypotéku vždy vyřeším podle Vašich aktuálních možností a plánů do budoucna. Hypotéka se neřeší podle šablony a proto je každá hypotéka odlišná. Vždy se najde vhodná varianta přesně pro Vás

 • Zajistím nejnižší náklady

  Hypotéka není jen o úrokové sazbě. Zajistím pro Vás vhodné a výhodné řešení a dle možností nejnižší náklady a poplatky. Klientům poskytuji i slevy na poplatcích nebo jejich navrácení.

 • ON-LINE servis pro hypotéky

  Moji klienti jdou do banky až při podpisu hypotéky. Vše ostatní včetně sepsání žádosti a dodání podkladů zařídím u Vás doma nebo online. Ušetříte tak nejen spoustu času ale i peněz.