Buďte můj tipař a získejte finanční odměny za doporučení

Získejte také peníze za Váš tip na prodávanou nemovitost nebo zájemce o novou hypotéku či její refinancování. Mám k tomu super mobilní aplikaci, a díky zaslanému tipu můžete jednoduše získat až 10.000 Kč z každého realizovaného obchodu.

Jak na to?

Je to úplně jednoduché. Stačí vyplnit a odeslat formulář na této stránce. Do 2 pracovních dnů vám odešlu informační SMS, že byl požadavek zpracován a byli jste přijati jako náš TIPAŘ.

Zašlu vám i další SMS, kde bude odkaz na bezpečné stažení aplikace pro Android nebo iPhone.

Pak už jen instalujete aplikaci a odesíláte tipy, za které můžete dostat vyplacené peníze podle výše uskutečněného obchodu.

Díky mobilní aplikaci můžete nejen posílat své tipy, ale máte i přehled nad stavy odeslaných doporučení.

Nemáte žádné závazky ani povinnosti

Je čistě jen na vás, kolik budete zasílat tipů a jak často aplikaci využijete.

Nikdo vám nebude volat, proč neposíláte tipy, ani vás nutit do nějakých aktivit. Všechno je čistě jen na vás. Pro mé tipaře mám něco navíc. Zasílám jim občasné Newslettery s tipy a návody, kde a jak sehnat někoho se zájmem o naše služby. Pak jen odešlou jeho kontakty a získají odměny.

Jako TIPAŘ nemusíte mít Živnostenský list

Podmínky spolupráce

Provozovatel www.petrparizek.cz je Petr Pařízek, IČ: 711 07 762, sídlo: Okružní 2054, 288 02 Nymburk, který je vázaný zástupce společnosti M&M finance company s.r.o. Petr Pařízek je jako vázaný zástupce po splnění podmínek ČNB a složení příslušných zkoušek plně oprávněn zprostředkovávat spotřebitelské úvěry, spotřebitelské úvěry na bydlení (hypotéky) a působit jako realitní zprostředkovatel. 

Zpracování osobních údajů

Odesláním kontaktních údajů souhlasíte s jejich zpracováním a potvrzujete jejich správnost a platnost. Tento souhlas lze kdykoliv odvolat. Souhlas udělujete provozovateli, kterým je bez výhrad Petr Pařízek, IČ: 711 07 762, sídlo: Okružní 2054, 288 02 Nymburk a také společnosti M&M reality holding a.s., IČ: 27487768, se sídlem Praha, Krakovská 583/9, PSČ 110 00, zapsaná pod sp. zn. B 14537 vedená u Měst. soudu v Praze. Souhlas má platnost 5 let. Toto platí pro odeslání formuláře na těchto www stránkách a na odeslání kontaktů přes mobilní aplikaci.

Tipař získá odměnu, pokud:

1) Klienta vyhledáte výlučně Vy a bude se jednat o první kontakt na takového klienta u M&M reality (klient už nevyužil formulář na webu s poptávkou nemovitosti nebo není v kontaktu se zástupcem společnosti M&M holding a.s.

2) Po prodeji/pronájmu nemovitosti/převodu družstevního podílu realizovaném výlučně přes M&M reality, která obdrží provizi od klienta.

3) Až potvrdíte email od M&M reality s vyúčtováním Vaší odměny a splníte všechny podmínky v tomto vyúčtování a dle tohoto formuláře (odeslání výzvy atd.)

4)  V případě financování koupě nemovitosti či pojištění vzniká nárok na odměnu nejdříve v okamžiku, kdy MMF/MMP obdrží provizi od banky/pojišťovny.

Tipař souhlasí s tím, že:

Činnost odesílání tipů nebude vykonávat jako činnosti soustavné ve smyslu zákona o živnostenském podnikání. Od daně z příjmu jsou osvobozeny příjmy z příležitostných činností do výše 30.000,- Kč/rok. Odměna zahrnuje případnou DPH a vypočítává se z provize M&M reality/objemu úvěru u daného obchodu.

Provozovatel webu a M&M reality mají právo tuto nabídku bez náhrady kdykoliv s okamžitou účinností odvolat a tip z jakéhokoliv důvodu nepřijmout. M&M reality nepřijme tip, který:
a) již obdržela od jiného tipaře,

b) již má ve své nabídce či ve své interní databázi

c) je již v nabídce jiného zprostředkovatele, realitní kanceláře či je v nabídce veřejných realitních a inzertních serverů

Společnost M&M reality zpracovává osobní údaje Tipaře v rozsahu: jméno, příjmení, datum narození, adresa bydliště, obchodní firma, název, sídlo, elektronická adresa, telefonní číslo, bankovní spojení, a to za účelem plnění povinností vyplývajících z tohoto registračního formuláře. Úplné znění pravidel ochrany soukromí naleznete na www.mmreality.cz (sekce O nás, záložka Ochrana soukromí). Tipař prohlašuje, že údaje o klientovi jsou předávány v souladu s právním předpisy.

Odměna bude vyplácena pouze bezhotovostně. Jiný způsob úhrady je možný pouze na náklady Tipaře, které je M&M reality oprávněna započíst vůči odměně Tipaře . K vyúčtování odměny je Tipař oprávněn se vyjádřit do 2 dnů ode dne jeho doručení na email, z nějž bylo vyúčtování zasláno. Nevyjádření se v této lhůtě je považováno za bezvýhradné potvrzení vyúčtování. Plátce DPH je povinen vystavit daňový doklad a odměna bude hrazena na jeho registrovaný účet. U nespolehlivých plátců DPH bude daň odvedena přímo na FÚ. Tipař prohlašuje, že údaje uvedené v tomto formuláři jsou pravdivé a úplné a že není osobou blízkou či jinak spřízněnou s obchodním zástupcem M&M reality.