Návod jak refinancovat hypotéku ještě výhodněji Vám ušetří tisíce Kč!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

“Já moc dobře vím, jak refinancovat hypotéku a dokážu si  to v bance výhodně zařídit sám, takže děkuji, ale nemám zájem.” – Tak přesně tak zněla odpověď, kterou jsem slyšel v telefonu, když jsem volal potencionálnímu klientovi, na kterého jsem dostal kontakt od své klientky.

Není to nezvyklá reakce. Tuto odpověď slýchávám celkem často. Na základě předchozích zkušeností ale vím, že je klient v naprosté většině případů na omylu. Dokonce si nesprávně zvoleným postupem může uškodit. Jak refinancovat hypotéku výhodněji a jak postupovat? Přesně o tom je dnešní článek, ve kterém se dozvíte, jak se dá ušetřit 8 let splácení hypotéky a 477.000,- Kč. Jako bonus se mnou ušetříte i na začátku splácení, díky obchodním slevám a mé úhradě některých poplatků, zejména na Katastru nemovitostí, ověření podpisů atd.

Jak refinancovat hypotéku a neprodělat

Řešíte situaci ve článku? Pomohu vám s tím. Stačí jen odeslat vyplněný formulář

[[[["field19","equal_to","1"]],[["show_fields","field17,field13,field12,field18,field10,field21,field23"]],"or"],[[["field19","equal_to","2"]],[["show_fields","field17,field20,field13,field12,field22,field21"]],"and"],[[["field19","equal_to","3"]],[["show_fields","field12,field13,field21,field10"]],"and"]]
1 Step 1
Zde je Vaše šance na lepší hypotéku! Vyberte si:
Máte už vybranou vhodnou nemovitost
Kolik potřebujete půjčit?
Úvěr 100000,- Kč
0
Úvěr 10000000,- Kč
Kdy máte datum fixace úrokové sazby:
Vaše telefonní číslo
Zde je místo pro Vaše dotazy a upřesnění požadavku
0 /

Odešlete svůj požadavek a kontakty. O ostatní už se postarám.

Previous
Next