Vaše kariéra a jistota ve světě hypoték

Každý den získáte zdarma 3 kontakty na klienty se zájmem o vlastní bydlení

...a k tomu spousta výhod a podpory

Nemáte jistotu ve vaší MLM společnosti? Jste pod neustálým nátlakem vašeho managera? Hledáte neustále vhodné kontakty na klienty, a nedaří se? Nechce se vám platit za kontakty na klienty od vaší MLM společnosti? Chcete mít k dispozici provize i za obchody, které jste nerealizovali? Chcete řešit povinnou dokumentaci pouze elektronicky s biometrickým podpisem? Chcete další výhody a zázemí? Myslím, že už u prvních otázek jste pochopili, že tady je Vaše příležitost.

Jste na správném místě k nastartování své kariéry.

Pro finanční poradce

Každý den nové

kontakty na klienty

A k tomu zázemí silné společnosti, spolupráce s realitními makléři a neustále zlepšující se podpora pro vaše aktivity.

Pro nováčky ve financích

Podpora a zaškolení pro nováčky je samozřejmostí

Chcete konečně vydělávat peníze každý měsíc a neřešit, jestli se najde nějaký zájemce o hypotéku? V tom případě jsme jasná volba.

Pro tipaře a realitní makléře

Získejte peníze za Váš tip na klienty a nemovitosti

Vyplácíme odměny za doporučení klientů na nové hypotéky, refinancování hypotéky a tipy na prodejce nemovitostí.

... a další výhody a služby

Pro finanční poradce nejen v MLM

Nechci tu slibovat závratnou kariéru bez práce. Je jasné, že kdo se stará, ten má. Pokud máte problém aktivně používat telefon a sjednávat si schůzky s klienty, které vám dodáme, tak tato nabídka není pro vás.


Hledáme další členy do týmu hypotečních specialistů. Pokud jste aktivní a nehledáte jen výmluvy, je toto ideální řešení, jak opravdu rozjet vaši kariéru a vydělat si opravdu zajímavé peníze.


Z naší strany získáte nejen kontakty na zájemce o nemovitosti a financování, ale také veškerou potřebnou podporu, zázemí a hlavně úsporu času a nákladů. Nespornou výhodou je pak StormmBook, kde zvládnete vše potřebné od vyhledání klienta, první schůzky s klientem, povinnou dokumentaci a samozřejmě i analýzu a výpočty bonity a prvních nabídek pro klienty. Dokonce si vyplníte i univerzální žádost do banky.


Přidejte se do našeho týmu po celé České republice.

(Máme zkušenosti s převodem poradců z MLM společností, které dělají potíže svým poradcům na odchodu, a vyjednávání o možnostech přestupu řešíme dopředu a vždy diskrétně.)

Pro nováčky v hypotékách

Když chcete mít jistotu a zázemí silné společnosti, kde se naučíte spoustu praktických věcí nejen ze světa hypoték, tak právě teď máte tu příležitost.


Do našeho týmu hledáme i nováčky, které postupně zaškolíme a naučíme vše potřebné. Podmínkou je minimálně maturita a čistý trestní rejstřík. Hledáme jen ty z vás, kteří chtějí doopravdy něco dokázat a vydělávat si zajímavé peníze bez rizika storna.


Máme pro vás perfektní nástroje, dostatek kontaktů na klienty a samozřejmě ty nejlepší nabídky bank a stavebních spořitelen. Na vás je pak jen dodržovat náš školící plán, díky kterému dosáhnete na efektivní výkony a postupně se vypracujete v profesionála. Tato práce je na Živnostenský list.


Buď hledáte výmluvy, nebo cestu.

Pro tipaře a realitní makléře

Nemusíte hned nastoupit jako hypoteční specialista. Odměny vyplácíme i tipařům a realitním makléřům.


Stačí je využít praktickou mobilní aplikaci nebo webový formulář na www.odmenyzahypoteky.cz


Soukromým osobám vyplácíme provize za doporučení zájemců na nové hypotéky a úvěry, refinancování hypotéky a úvěrů, a samozřejmě i za tipy na prodej nebo pronájem nemovitostí. Vykupujeme i byty a dokážeme vyplatit i vykoupit nemovitosti s exekucí a zabránit dražbě.


Nabídka pro realitní makléře:

Nejste spokojeni s odměnou za doporučení hypotéky ve vaší společnosti? Nedostáváte provize za klienty, kteří s vámi nekoupí nemovitost? Pojďme to změnit. Ode mne dostanete dostatečně velkou provizi i za klienty, kteří si vezmou hypotéku na jinou nemovitost a samozřejmě zajistím kompletní financování i vašim klientům a provizi zašlu na účet nebo vyplatím hotově. Diskrétnost je samozřejmostí.


Také od vás můžeme vykoupit nemovitost, kterou máte v nabídce, a to za cenu včetně vaší provize. Dejte mi vědět, třeba právě vy máte něco zajímavého. Ne každá realitní kancelář totiž disponuje dostatkem financí na výkupy. U nás to nebude problém.


Peníze "leží na ulici", se mnou se k nim dostanete ještě rychleji a výhodněji

Chcete být realitním makléřem v nejsilnější společnosti?

V realitách se nevyznám, protože se specializuji na hypotéky a úvěry. Máme ale zkušené realitní makléře, kteří hledají kolegy do svých týmů.


Veškeré úkony se dělají pohodlně elektronicky přes StormmBook, k dispozici máte školení a vedení v týmu a samozřejmě i finanční podporu do začátku. Práce je na Živnostenský list.

Odeslání kontaktů

Nebudu vás teď zdržovat vypisování všech detailů vašeho požadavku pro financování. Pro začátek úplně postačí, když odešlete kontaktní formulář, a já se vám ozvu na telefon.

Petr Pařízek - hypoteční a úvěrový specialista

Petr Pařízek

Hypoteční a úvěrový specialista


Již od roku 2011 řeším pro své klienty nové hypotéky, refinancování hypoték a refinancování nevýhodných úvěrů nebo půjček do levnějšího řešení. Zajistím Vám nejen vše potřebné, ale hlavně nejdříve poskytuji nezbytnou konzultaci. Spočítat hypotéku na online kalkulačce prostě nestačí. Získejte se mnou výhody a lepší služby, než ve své bance nebo od finančního poradce.

© Provozovatel: Petr Pařízek, IČ: 711 07 762, sídlo: Okružní 2054, Nymburk. Provozovatel je zapsán v Živnostenském rejstříku. Provozovatel je vázaným zástupcem M&M finance company s.r.o., a to dle zápisu ČNB. Ochrana osobních údajů podléhá Zákonu č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.