Když chcete doopravdy ušetřit čas i peníze

Týká se vás regulace hypoték od ČNB?

Od 1. října 2018 platí pro hypotéky přísnější pravidla. Týkají se i vás? Nenechte se zaskočit a získejte se mnou nejen vhodné řešení, ale hlavně výhodnější hypotéku. Jsem hypoteční specialista a poskytnu vám bezplatné konzultace, připravím vás na splnění podmínek ČNB pro hypotéky, zajistím řešení šité na míru vašim potřebám i možnostem a zajistím kompletní hypoteční servis včetně plnění podmínky čerpání.

Přesně to, co ve své bance jen tak nezískáte, máte ode mne zdarma a s možností získat finanční odměny.

Moje aktuální úspěšnost výhodnějších nabídek a levnějšího řešení je: 99,7%

Petr Pařízek

hypoteční poradce a úvěrový specialista

V naprosté většině případů zajistím klientům lepší podmínky, potřebné informace, konzultaci k jejich požadavkům a kompletní servis k vyřešení potřeb klienta. Jsem hypoteční poradce s několikaletou praxí.Přidejte se k mým spokojeným klientům a získejte také lepší podmínky, než Vám nabízí Vaše banka a jiný peněžní ústav. Základem každého porovnání hypotéky je hodnocení podle celkové výše zaplacených peněz a ne pouze podle nabídky lákavé nízké úrokové sazby. I s nízkou úrokovou sazbou totiž můžete zbytečně utrácet více ze svého finančního rozpočtu.

Úspora při splácení hypotéky až 1,5% ročně

[]
1 Step 1
Vaše jméno
Vaše příjmení
Vaše telefonní číslo
Váš dotaz nebo připomínka
0 /

Odeslání formuláře není závazným právním jednáním vedoucím k uzavření, ukončení či jiné změně jakékoliv smlouvy

Previous
Next

Petr Pařízek - hypoteční a úvěrový specialista

Již od roku 2011 řeším pro své klienty nové hypotéky, refinancování hypoték a refinancování nevýhodných úvěrů nebo půjček do levnějšího řešení. Zajistím Vám nejen vše potřebné, ale hlavně nejdříve poskytuji nezbytnou konzultaci. Spočítat hypotéku na online kalkulačce prostě nestačí. Získejte se mnou výhody a lepší služby, než ve své bance.

Svým klientům samozřejmě garantuji kvalitu poskytovaných služeb i ochranu soukromí a poskytnutých informací.

Se mnou už dopředu víte, jaká varianta pro Vás bude nejvýhodnější, co bude potřeba doložit a kolik celkem zaplatíte v prvním období fixace. Celkové náklady na splácení jsou pak samozřejmě orientační. Nikdo neví, jaké budou úroky a podmínky za několik let. Samozřejmě pro Vás zajistím ty nejlepší možné podmínky, obchodní slevy a proplacení některých nákladů a poplatků.

O mých zkušenostech a znalostech se můžete přesvědčit nejen z doporučení mých klientů, ale také ze článků v mém Blogu na těchto www stránkách.

Moje články na blogu PetrParizek.cz