Nejen hypotéky ještě výhodněji

Mám lepší řešení v 99,7% případů

Pomáhám lidem jako Vy, získat výhodnější hypotéky, úvěry a zhodnocení financí.

Se mnou neřešíte, jestli dostanete hypotéku, ale jak se správně připravit a získat výhodnou hypotéku.

Když máte vybranou nemovitost

Zajistím SUPER hypotéku ještě výhodněji, levněji, prostě šitou přesně na míru, a s kompletní asistencí.

Když chcete mít jisté peníze

Zajistím pro Vás připravené peníze i když nemáte vybranou vhodnou nemovitost. Tu si vyberete potom.

Když hledáte vhodnou nemovitost

Pro své prověřené klienty zpřístupním neveřejné nabídky nemovitostí největší realitní kanceláře (po celé ČR).

... a další výhody a služby

Nové hypotéky a refinancování hypotéky

Každý měsíc úspěšně a výhodně řeším několik požadavků na financování koupě nemovitostí, poskytuji konzultace a připravuji své klienty na získání lepších podmínek pro hypotéky. To vše nezávisle na otevírací době banky.


Moji klienti ušetří dost peněz při splácení, čas při zařizování hypotéky a hlavně se zbaví starostí při volbě poskytovatele a  vyjednávání. Většinu věcí za ně zvládnu sám.


Díky mé strategické pozici v silné společnosti M&M finance company s.r.o. ,a své obchodní historii v bankách i stavebních spořitelnách, vám zajistím a poskytnu vše potřebné od vstupní konzultace, porovnání bonity, výběr vhodného řešení a poskytovatele, kalkulace nákladů pro přesnější porovnání, a samozřejmě kompletní hypoteční servis při zařizování hypotéky, nebo dalších úvěrů.


Přidejte se k mým spokojeným klientům a získejte nejlepší řešení

Pohotovostní úvěry bez vybrané nemovitosti

Pohotovostní úvěr vám zajistí peníze na nemovitost dopředu.


S touto variantou získáte peníze na vlastní bydlení dopředu, i když ještě nemáte vybranou nemovitost. Poté už si v klidu vybíráte z nabídek nemovitostí na internetu i neveřejných nabídek, a když najdete vhodnou nemovitost, můžete rovnou podepsat rezervační smlouvu. Banka po provedení odhadu nemovitosti a splnění podmínek čerpání pošle peníze.


S touto možností se automaticky a přednostně dostáváte do seznamu zájemců o neveřejné nabídky nemovitostí k prodeji. 

Neveřejné nabídky nemovitostí k prodeji

Hledáte marně vhodnou nemovitost? Určitě spoléháte na nabídku  Sreality.cz, byty.cz a dalších realitních webů, kde se postupně zobrazují aktuální nabídky nemovitostí.


Víte o tom, že se podstatná část zajímavých nemovitostí určených k prodeji ani nedostane do veřejné nabídky?


Je to kvůli tomu, že realitní makléři mají k dispozici seznam prověřených klientů, kteří buď zaplatí kupní cenu v hotovosti, nebo již mají připravený pohotovostní úvěr v bance. Těm pak přednostně nabízejí nemovitost ještě předtím, než jde do veřejné inzerce.


Tuto možnost máte i se mnou. Díky využití mých služeb se dostanete do seznamu prověřených zájemců u největší realitní kanceláře v České republice  a tím pádem vás budou oslovovat naši makléři. 


Získejte náskok před ostatními zájemci a využijte neveřejné nabídky nemovitostí k prodeji.

Realitní dluhopisy s fixním výnosem 5% každý rok

Fixní úroková sazba 5% každý rok - tato nabídka je časově omezena.


Chcete lepší zhodnocení vašich úspor, nebo vás láká investice do nemovitostí, ale nemáte dostatečné zkušenosti a možnosti? Nechte to na zkušených profesionálech. Zbavíte se tak rizika, nákladů, starostí i administrativy. Díky realitnímu dluhopisu máte vše zařízeno od profesionálů a silných partnerů. Každý rok vám přijde automatická platba čistého výnosu.


Realitní dluhopisy jsou rozložené hned do několika výnosných aktivit. Nejde tak o klasické dluhopisy pouze pro jednu aktivitu. Tím se minimalizuje případné riziko.

e-BOOK ZDARMA

Stáhněte si zdarma první verzi mé vlastní příručky k hypotékám:

11 nejčastějších chyb a omylů u hypoték

Stačí nasdílet můj odkaz na Vašem Facebook profilu, a zobrazí se vám odkaz ke stažení. Získáte tak 14 stran informací, tipů a doporučení.


Odeslání požadavku

Nebudu vás teď zdržovat vypisování všech detailů vašeho požadavku pro financování. Pro začátek úplně postačí, když odešlete kontaktní formulář, a já se vám ozvu na telefon. Sjednáme si termín a místo schůzky, a tam probereme vše potřebné.

[]
1 Step 1
Vaše jméno
Vaše příjmení
Vaše telefonní číslo
Odkud jste?
Váš dotaz nebo připomínka
0 /

Odeslání formuláře není závazným právním jednáním vedoucím k uzavření, ukončení či jiné změně jakékoliv smlouvy

Previous
Next
Petr Pařízek - hypoteční a úvěrový specialista

Petr Pařízek

Hypoteční a úvěrový specialista


Již od roku 2011 řeším pro své klienty nové hypotéky, refinancování hypoték a refinancování nevýhodných úvěrů nebo půjček do levnějšího řešení. Zajistím Vám nejen vše potřebné, ale hlavně nejdříve poskytuji nezbytnou konzultaci. Spočítat hypotéku na online kalkulačce prostě nestačí. Získejte se mnou výhody a lepší služby, než ve své bance nebo od finančního poradce.

Poslední články na mém Blogu

© Provozovatel: Petr Pařízek, IČ: 711 07 762, sídlo: Okružní 2054, Nymburk. Provozovatel je zapsán v Živnostenském rejstříku. Provozovatel je vázaným zástupcem M&M finance company s.r.o., a to dle zápisu ČNB. Ochrana osobních údajů podléhá Zákonu č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.