Dnes mi volal spolužák ze základní školy. V podstatě jsem o něm už několik let neměl ani potuchy a dnes na mě v telefonu spustil jako kdyby jsme byli stále v kontaktu. Prý pro mě má naprosto výbornou možnost, jak získat peníze navíc, ale po telefonu se to nedá všechno vysvětlit. Přitom je to prý jednoduché a naprosto bezpečné. No uvidím s čím v úterý přijde.

V den schůzky jsme se potkali na dohodnutém místě. František se vřítil do kavárny těsně před dohodnutým časem. Prý toho má teď strašně moc, jak všichni chtějí využít jeho nabídku. Nejdřív se vyptával jak se mám, co dělám, jestli ještě pořád sportuji a co manželka a děti. Jsem sám a svobodný, takže to byl celkem rychlý výslech.

Zajímají Vás další články s panem Penízkem? Přihlašte se k odběru novinek na Váš e-mail

[ninja-inline id=694]

Sdílejte
Petr Pařízek
Hypoteční a úvěrový specialista. Již od roku 2011 řeším s klienty jejich potřeby i jejich plány. Výhodné řešení, lepší podmínky a slevy nejen na hypotéce zajistím ale i pro Vás. Cílem článků uvedeným v sekci Blog není pošpinění jednotlivých poskytovatelů služeb nebo jejich "pomlouvání", jak se někteří z návštěvníků domnívají. Jde mi o dostatečnou informovanost a upozornění ostatních na to, že i dobře vypadající nabídka může mít v sobě jistá rizika, na které si musíme dávat pozor. Pokud i přes toto máte výhrady a považujete některý ze článků zavádějící, nepravdivý či matoucí, zašlete mi prosím o který článek se jedná a proč zrovna Vy jej považujete za nepravdivý či zkreslený. Rád s Vámi dané téma proberu a upřesníme si, jaká je skutečnost.