Přemýšlíte kolik, kdy, jak a jestli vůbec dávat kapesné pro děti? Není vůbec důležité kolik, ale kdy a jak. Můžete začít i s malou částkou a postupně jí zvyšovat. Můžete také přidat různé odměny za výsledcích ve škole, dosažení předem daného cíle atd. Jak na to?

Kapesné pro děti vychovává již od malička

Kapesné pro děti je totiž ideální nástroj, jak své děti správně nasměrovat k finanční gramotnosti. Tato nepatrná finanční a časová investice do jejich vzdělání se Vám totiž v budoucnu několikrát vrátí. Omezíte tak riziko, že budou Vaše děti v budoucnu plýtvat s penězi, nebudou dopředu uvažovat o výhodnosti nákupů a „výhodných“ nabídek od kamarádů.

Naučte své děti hospodařit

Základní lekce jak na kapesné pro děti

Je na každém z rodičů, jak budou řešit kapesné pro děti. Pro představu zde uvádím několik typů a návodů, které Vám v tom pomohou. Uvítám i Vaše tipy a zkušenosti, které zasílejte přes formulář pod článkem.

Kapesné pro děti a Vaše tipy

Máte nějaký vlastní tip na kapesné pro děti? Podělte se s ostatními. Využijte kontaktní formulář pod článkem a podělte se s ostatními.

[]
1 Step 1
Vaše jméno a příjmení
Vaše telefonní číslo
Váš dotaz nebo připomínka
0 /

Informace odeslané tímto formulářem podléhají ochraně osobních dat na základě Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění účinném od 1. ledna 2015. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení. 

Previous
Next
Sdílejte
Petr Pařízek
Hypoteční a úvěrový specialista. Již od roku 2011 řeším s klienty jejich potřeby i jejich plány. Výhodné řešení, lepší podmínky a slevy nejen na hypotéce zajistím ale i pro Vás. Cílem článků uvedeným v sekci Blog není pošpinění jednotlivých poskytovatelů služeb nebo jejich "pomlouvání", jak se někteří z návštěvníků domnívají. Jde mi o dostatečnou informovanost a upozornění ostatních na to, že i dobře vypadající nabídka může mít v sobě jistá rizika, na které si musíme dávat pozor. Pokud i přes toto máte výhrady a považujete některý ze článků zavádějící, nepravdivý či matoucí, zašlete mi prosím o který článek se jedná a proč zrovna Vy jej považujete za nepravdivý či zkreslený. Rád s Vámi dané téma proberu a upřesníme si, jaká je skutečnost.