Tentokrát se podíváme na jednoduché rady na cestu pro vaší dovolenou. Je sice již polovina prázdnin, ale článek se vám bude hodit nejen na zbytek sezóny, ale také na zimní dovolenou.

Nejen pro dovolenou platí základní pravidlo: „Pokud na to nemám, radši si naspořím“. V žádném případě není dobrý nápad si na dovolenou půjčovat. Úvěry by si měl brát člověk především na věci, jejichž hodnota v čase vytrvá minimálně po dobu splácení úvěru, ne na krátkodobé požitky, jako je dovolená. Proto je lepší najít si nějaké rezervy ve finančním rozpočtu domácnosti a z našetřených peněz si zaplatit dovolenou.

Tipy na cestu: Před odjezdem

Jsem si jistý, že Vám moje tipy a triky přijdou vhod. Pokud máte vlastní informace, o které se chcete podělit, stačí jen zaslat e-mail na info@petrparizek.cz

Sdílejte
Petr Pařízek
Hypoteční a úvěrový specialista. Již od roku 2011 řeším s klienty jejich potřeby i jejich plány. Výhodné řešení, lepší podmínky a slevy nejen na hypotéce zajistím ale i pro Vás. Cílem článků uvedeným v sekci Blog není pošpinění jednotlivých poskytovatelů služeb nebo jejich "pomlouvání", jak se někteří z návštěvníků domnívají. Jde mi o dostatečnou informovanost a upozornění ostatních na to, že i dobře vypadající nabídka může mít v sobě jistá rizika, na které si musíme dávat pozor. Pokud i přes toto máte výhrady a považujete některý ze článků zavádějící, nepravdivý či matoucí, zašlete mi prosím o který článek se jedná a proč zrovna Vy jej považujete za nepravdivý či zkreslený. Rád s Vámi dané téma proberu a upřesníme si, jaká je skutečnost.