Splácíte vlastní hypoteční úvěr a blíží se Vám termín fixace hypotéky? Připravte se správně na refinancování hypoték. Mám pro Vás praktické tipy jak na to.

Hypotéka je běh na dlouhou trať a naším cílem je projet vše bez potíží, co nejpohodlněji a hlavně co nejlevněji. Ještě stále hodně zájemců o nové hypotéky i refinancování hypotéky se soustředí jen na co nejnižší úrokovou sazbu. To je ale chyba. Tímto způsobem si totiž hypotéku jen prodražíte. Pro nás je totiž podstatná celková výše splátek.

Soustředit se jen na nejnižší úrokovou sazbu u hypotéky je chyba!

V tomto článku se dozvíte základní rady a postupy, jak se dá správně refinancovat hypotéka. Příklady jsou brány obecně a proto je nezbytné se vždy poradit s odborníky. Jednotlivé metodiky bank se mění a co platilo na začátku splácení hypotéky, nemusí platit nyní nebo za dalších X let. Na konci článku proto máte připraven jednoduchý kontaktní formulář, kde odesílejte Vaše dotazy.

10 rad pro refinancování hypoték

 

Během své praxe hypotečního specialisty jsem řešil s klienty spoustu hypoték. Ať už se jedná o nové hypotéky nebo refinancování hypoték. Řešil jsem jednoduché i složité případy a z vlastní zkušenosti vím, že i jednoduše vypadající podmínka může podstatně zkomplikovat cestu k cíli.

V rámci mých služeb máte k dispozici kompletní před-hypoteční servis a konzultace, výběr vhodného způsobu financování, administrativu a vyjednávání se zvolenou bankou, obchodní slevy, asistenci při dodávání podkladů k úvěrové smlouvě i pro čerpání hypotéky, zajištění úkonů na Katastru nemovitostí a navíc kompletní manuál a nástroje, jak ušetřit na hypotéce.

KONTAKTUJTE MNE JEŠTĚ DNES A ZÍSKEJTE VHODNÉ A VÝHODNÉ NABÍDKY NEJEN PRO VAŠÍ HYPOTÉKU

Vaše dotazy pro refinancování hypoték

[]
1 Step 1
Vaše jméno a příjmení
Vaše telefonní číslo
Váš dotaz nebo připomínka
0 /

Informace odeslané tímto formulářem podléhají ochraně osobních dat na základě Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění účinném od 1. ledna 2015. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení. 

Previous
Next

 

Sdílejte
Petr Pařízek
Hypoteční a úvěrový specialista. Již od roku 2011 řeším s klienty jejich potřeby i jejich plány. Výhodné řešení, lepší podmínky a slevy nejen na hypotéce zajistím ale i pro Vás. Cílem článků uvedeným v sekci Blog není pošpinění jednotlivých poskytovatelů služeb nebo jejich "pomlouvání", jak se někteří z návštěvníků domnívají. Jde mi o dostatečnou informovanost a upozornění ostatních na to, že i dobře vypadající nabídka může mít v sobě jistá rizika, na které si musíme dávat pozor. Pokud i přes toto máte výhrady a považujete některý ze článků zavádějící, nepravdivý či matoucí, zašlete mi prosím o který článek se jedná a proč zrovna Vy jej považujete za nepravdivý či zkreslený. Rád s Vámi dané téma proberu a upřesníme si, jaká je skutečnost.