„Já moc dobře vím, jak refinancovat hypotéku a dokážu si  to v bance výhodně zařídit sám, takže děkuji, ale nemám zájem.“ – Tak přesně tak zněla odpověď, kterou jsem slyšel v telefonu, když jsem volal potencionálnímu klientovi, na kterého jsem dostal kontakt od své klientky.

Není to nezvyklá reakce. Tuto odpověď slýchávám celkem často. Na základě předchozích zkušeností ale vím, že je klient v naprosté většině případů na omylu. Dokonce si nesprávně zvoleným postupem může uškodit. Jak refinancovat hypotéku výhodněji a jak postupovat? Přesně o tom je dnešní článek, ve kterém se dozvíte, jak se dá ušetřit 8 let splácení hypotéky a 477.000,- Kč. Jako bonus se mnou ušetříte i na začátku splácení, díky obchodním slevám a mé úhradě některých poplatků, zejména na Katastru nemovitostí, ověření podpisů atd.

Jak refinancovat hypotéku a neprodělat

Sdílejte
Petr Pařízek
Hypoteční a úvěrový specialista. Již od roku 2011 řeším s klienty jejich potřeby i jejich plány. Výhodné řešení, lepší podmínky a slevy nejen na hypotéce zajistím ale i pro Vás. Cílem článků uvedeným v sekci Blog není pošpinění jednotlivých poskytovatelů služeb nebo jejich "pomlouvání", jak se někteří z návštěvníků domnívají. Jde mi o dostatečnou informovanost a upozornění ostatních na to, že i dobře vypadající nabídka může mít v sobě jistá rizika, na které si musíme dávat pozor. Pokud i přes toto máte výhrady a považujete některý ze článků zavádějící, nepravdivý či matoucí, zašlete mi prosím o který článek se jedná a proč zrovna Vy jej považujete za nepravdivý či zkreslený. Rád s Vámi dané téma proberu a upřesníme si, jaká je skutečnost.