Kupujete si byt a přemýšlíte na co si dát pozor při koupi bytu nebo domu? Sestavil jsem pro Vás základní seznam, který je dobré si prostudovat a brát na vědomí potřebné informace. Seznam je rozdělen do několika kategorií a pokud zjistíte, že v něm něco chybí, budu rád, pokud se s ostatními podělíte a zašlete Váš bod k doplnění do seznamu.

Snažil jsem se udělat seznam co nejvíce jednoduchý. Nebudete tak zatěžováni detaily, ale zároveň se dostanete k důležitým informacím, na co si doopravdy dávat pozor a na co se při koupi bytu a nemovitosti zaměřit. I přesto je seznam opravdu obsáhlý a rozdělený do několika článků

JSTE REALITNÍ MAKLÉŘ?

Využijte specializovaný web k propagaci Vašich služeb nebo celé realitní kanceláře. Součástí specializovaného adresáře je i využití marketingových služeb.

CHCI ZÍSKAT VÝHODY PRO REALITNÍ MAKLÉŘE

 

Nezapomeňte sdílet tento článek s přáteli

Sdílejte na Facebooku

Sdílejte
Petr Pařízek
Hypoteční a úvěrový specialista. Již od roku 2011 řeším s klienty jejich potřeby i jejich plány. Výhodné řešení, lepší podmínky a slevy nejen na hypotéce zajistím ale i pro Vás. Cílem článků uvedeným v sekci Blog není pošpinění jednotlivých poskytovatelů služeb nebo jejich "pomlouvání", jak se někteří z návštěvníků domnívají. Jde mi o dostatečnou informovanost a upozornění ostatních na to, že i dobře vypadající nabídka může mít v sobě jistá rizika, na které si musíme dávat pozor. Pokud i přes toto máte výhrady a považujete některý ze článků zavádějící, nepravdivý či matoucí, zašlete mi prosím o který článek se jedná a proč zrovna Vy jej považujete za nepravdivý či zkreslený. Rád s Vámi dané téma proberu a upřesníme si, jaká je skutečnost.