Nemovitost za hotové bych si nikdy nekoupil a má to dost pádné důvody. Proč? Tentokrát vám totiž opět ukážu, jaké jsou výhody spolupráce se mnou a jak můžete moje znalosti, zkušenosti, možnosti a nástroje využít ve váš prospěch a třeba právě při nákupu nemovitosti na tom více než dost ušetřit a někdy i vydělat.

Jen se na začátku zeptám: Chcete mít zaplacenou nemovitost nebo raději zaplacenou nemovitost a k tomu i stovky tisíc Kč k dispozici? Myslím tím vaše peníze, ne úvěr z banky.

 

[[[["field19","equal_to","1"]],[["show_fields","field17,field13,field12,field18,field10,field21"]],"or"],[[["field19","equal_to","2"]],[["show_fields","field17,field20,field13,field12,field22,field21"]],"and"],[[["field19","equal_to","3"]],[["show_fields","field12,field13,field21,field10"]],"and"]]
1 Step 1
Zde je Vaše šance na lepší hypotéku! Vyberte si:
Kolik potřebujete půjčit?
Úvěr 100000,- Kč
0
Úvěr 10000000,- Kč
Kdy máte datum fixace úrokové sazby:
Vaše telefonní číslo
Zde je místo pro Vaše dotazy a upřesnění požadavku
0 /

Odešlete svůj požadavek a kontakty. O ostatní už se postarám.

Previous
Next

Při své činnosti hypotečního specialisty mám navázanou spolupráci s realitními makléři. Pro jejich klienty pak zařizuji hypotéky a úvěry na rekonstrukce nebo pozemky. Občas se setkávám se situací, kdy chce zájemce kupovat nemovitost za hotovost. Většinou jde o peníze z dědictví nebo z prodeje předchozí nemovitosti. Tato varianta je samozřejmě možná, ale tyto klienty dopředu upozorním, že tímto postupem se zbytečně připravují o možnost získat dost výhodnou situaci pro sebe i své děti. Po několika minutách jednoduchého počítání je jim totiž hned jasné, že ve většině případů je kupovat byt nebo dům za hotovost opravdu zbytečné a nevýhodné.

Je lepší koupit nemovitost za hotové nebo na hypotéku

 

 

 

Zdroj obrázku:Designed by Photoroyalty / Freepik

Víte o někom, koho bude článek nebo služba zajímat nebo mu přijde užitečný/-á? Klidně odkaz na článek přepošlete e-mailem a podělte se o výhody a informace