Pan Penízek již delší dobu hledá vhodný byt, kde by se společně s manželkou konečně mohli usadit. Mají už uspořené nějaké peníze přesně pro tento účel a tak se začali poohlížet.

S přístupem k internetu se dostali k nabídkám realitních kanceláří a přes Realitní pátrací službu (www.najduvam.cz) si dokonce našli svojí nemovitost přesně podle požadovaných podmínek. Nemovitost již byla ověřená a v rámci poskytovaných služeb od makléře Realitní pátrací služby Penízkovi dopředu věděli, že s hypotékou dosáhnou na vybranou nemovitost.

Rezervační smlouva hned při první prohlídce?

Penízkovi si s realitním makléřem dohodli termín prohlídky. Dokonce si přizvali i makléře z RPS (Realitní pátrací služby). Ten již ověřil nemovitost a Penizkovi doprovázel jako poradce na jejich straně. V čem spočívalo ověření nemovitosti? Zejména v tom, že je prodávající opravdu majitelem nemovitosti, nemovitost není zatížena exekucí a nejsou zde nějaké právní nesrovnalosti.

Rezervační smlouva – jistota i riziko

Chcete mít jistotu u Vaší hypotéky a zvolit to správné řešení? Kontaktujte mne:

[]
1 Step 1
Vaše jméno a příjmení
Vaše telefonní číslo
Váš dotaz nebo připomínka
0 /

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení a zpráv.

Previous
Next

JSTE REALITNÍ MAKLÉŘ?

Využijte specializovaný web k propagaci Vašich služeb nebo celé realitní kanceláře. Součástí specializovaného adresáře je i využití marketingových služeb.

CHCI ZÍSKAT VÝHODY PRO REALITNÍ MAKLÉŘE

Sdílejte
Petr Pařízek
Hypoteční a úvěrový specialista. Již od roku 2011 řeším s klienty jejich potřeby i jejich plány. Výhodné řešení, lepší podmínky a slevy nejen na hypotéce zajistím ale i pro Vás. Cílem článků uvedeným v sekci Blog není pošpinění jednotlivých poskytovatelů služeb nebo jejich "pomlouvání", jak se někteří z návštěvníků domnívají. Jde mi o dostatečnou informovanost a upozornění ostatních na to, že i dobře vypadající nabídka může mít v sobě jistá rizika, na které si musíme dávat pozor. Pokud i přes toto máte výhrady a považujete některý ze článků zavádějící, nepravdivý či matoucí, zašlete mi prosím o který článek se jedná a proč zrovna Vy jej považujete za nepravdivý či zkreslený. Rád s Vámi dané téma proberu a upřesníme si, jaká je skutečnost.