Aktualizace článku k 1.12.2016: Plánujete vhodnou variantu hypotéky a řešíte kde a jak ušetřit? Pokud porovnáváte nabídky pomocí kalkulačky hypotéky, dostanete k dispozici jen základní data. Podle mého názoru slouží online kalkulačka hypotéky pouze jako nástroj pro sběr kontaktů k následnému oslovení s  nabídkou, která ne vždy musí odpovídat Vašim skutečným možnostem a potřebám.

Není to jen o poplatcích na hypotéce

Během hypotečního servisu, který poskytuji svým klientů, informuji nejen o vhodných variantách, ale zároveň i o nákladech, které klienty čekají. Jen tak získáte celkovou představu, kolik Vás vůbec bude hypotéka stát. Klientům tak dokáži uspořit náklady až do výše 150.000,- Kč za každý zapůjčený milion z hypotéky.

K úplnému přehledu je také dobré si evidovat všechny Vaše výdaje spojené s hypotékou. Postačí k tomu jednoduché poznámky v mobilním telefonu nebo Excelový dokument, kde si poznamenáte vše ohledně nákladů a případných doplňujících informací.

Jaké jsou tedy základní náklady u hypotéky a na co se připravit?

Mým cílem je získat pro klienty nejen nejvhodnější řešení hypotéky a jejího poskytovatele, ale zároveň vyjednávám lepší podmínky, obchodní slevy a kombinuji vhodné varianty pro docílení co nejnižších nákladů. Ceníky služeb u jednotlivých bank jsou odlišné a stejně tak se liší i jednotlivé akce a slevová období a je potřeba sledovat tyto změny. Máte čas a možnosti na správné posouzení nabídek bank? Nemusíte. Vše za Vás při vyřizování hypotečního servisu zajistím já a to zcela zdarma.

CHCI ZÍSKAT LEPŠÍ PODMÍNKY A SLEVY NEJEN PRO HYPOTÉKY

Sdílejte
Petr Pařízek
Hypoteční a úvěrový specialista. Již od roku 2011 řeším s klienty jejich potřeby i jejich plány. Výhodné řešení, lepší podmínky a slevy nejen na hypotéce zajistím ale i pro Vás. Cílem článků uvedeným v sekci Blog není pošpinění jednotlivých poskytovatelů služeb nebo jejich "pomlouvání", jak se někteří z návštěvníků domnívají. Jde mi o dostatečnou informovanost a upozornění ostatních na to, že i dobře vypadající nabídka může mít v sobě jistá rizika, na které si musíme dávat pozor. Pokud i přes toto máte výhrady a považujete některý ze článků zavádějící, nepravdivý či matoucí, zašlete mi prosím o který článek se jedná a proč zrovna Vy jej považujete za nepravdivý či zkreslený. Rád s Vámi dané téma proberu a upřesníme si, jaká je skutečnost.