Exekuce na byt jsou jedním z nejčastějších způsobů vymáhání dluhů. Jde už o poslední variantu, jak od dlužníka získat nějaké peníze pomocí postihu na jeho majetku. V posledních letech se sice zmírnil dopad a limit. kdy může být uplatněna exekuce na byt, i tak ale počet exekucí roste.

Ne vždy jsou ale lidé v exekuci vlastní vinou. Stačí jen pozdní výplaty nebo nečekané výdaje, lidé si půjčí nevýhodné půjčky a dostávají se do dluhové pasti. Ani exekuce na byt ale není bezvýchodná. Záleží na tom, jak je exekuce vysoká a jaká je odhadní cena bytu nebo jiné nemovitosti, na kterou je exekuce uvalena.

Jak řešit exekuce na byt

Pokud Vás přeci jen postihl výkon a byla provedena exekuce na byt, který vlastníte, je potřeba začít řešit situaci co nejrychleji a začít vyjednávat s exekutorem na vyplacení dluhu. Hrát mrtvého brouka vás totiž bude stát zbytečný čas, peníze a hrozí i dražba vaší nemovitosti. Pokud není dlužná částka v celé výši ceny nemovitosti, lze ještě vyplatit exekucí nebankovním úvěrem, to platí i pro vyplacení dražby na byt s exekucí.

Exekuce na byt: Vaše šance na ochranu Vašeho majetku

Je jen na Vás, kam až necháte situaci zajít, a kdy začnete řešit vše potřebné. Pokud opravdu chcete ochránit Váš majetek, využijte jednoduchý kontaktní formulář a náš specialista na vyplacení exekucí se Vám ozve na uvedené kontakty

[]
1 Step 1
Vaše jméno
Vaše příjmení
Vaše telefonní číslo
Kolik potřebujete půjčit?
Váš dotaz, upřesnění nebo připomínka
0 /
Previous
Next

 

 

Sdílejte
Petr Pařízek
Hypoteční a úvěrový specialista. Již od roku 2011 řeším s klienty jejich potřeby i jejich plány. Výhodné řešení, lepší podmínky a slevy nejen na hypotéce zajistím ale i pro Vás. Cílem článků uvedeným v sekci Blog není pošpinění jednotlivých poskytovatelů služeb nebo jejich "pomlouvání", jak se někteří z návštěvníků domnívají. Jde mi o dostatečnou informovanost a upozornění ostatních na to, že i dobře vypadající nabídka může mít v sobě jistá rizika, na které si musíme dávat pozor. Pokud i přes toto máte výhrady a považujete některý ze článků zavádějící, nepravdivý či matoucí, zašlete mi prosím o který článek se jedná a proč zrovna Vy jej považujete za nepravdivý či zkreslený. Rád s Vámi dané téma proberu a upřesníme si, jaká je skutečnost.