Kupujete nebo prodáváte nemovitost bez realitky nebo s realitkou? Již dříve jsem se tomuto tématu věnoval, a dnes mám pro Vás seznam triků, které někteří prodejci nemovitostí a realitní makléři používají a zneužívají. Článkem určitě nechci tvrdit, že jsou všichni realitní makléři špatní. Je ale potřeba počítat s tím, že zejména nováčci se mohou chopit šance k lehkému získání klienta za každou cenu a těchto nástrojů zneužijí ve svůj prospěch.

Bez reality nebo s realitkou? Věčné dilema prodávajících i kupujících

Bez realitky to jde levněji, ale ne vždy bezpečně

Jediný, kdo odpovídá za Vaše peníze, jste pouze a pouze Vy. Je tedy jen na Vás, jak budete postupovat a na jaké podmínky přistoupíte. V předchozích článcích jsem rozebíral rizika „Na co si dát pozor při koupi bytu nebo domu. Pokud jste se tedy rozhodli ke koupi nemovitosti, určitě buďte obezřetní. Jaké triky používají prodávající bez realitky a jaké realitní makléři? Seznam jsem rozdělil na 2 základní části včetně krátké informace ke každé položce. Samozřejmě se můžte setkat i s různou obměnou použitých triků, nebo na Vás zkusí něco jiného. V tom případě neváhejte a dejte vědět. Zveřejníme informace i pro ostatní.

Prodej bez realitky a možná rizika

Chcete ušetřit a kupujete nemovitost bez realitky? Hodně štěstí. Já s klienty takto neriskuji a bez realitky bych já osobně neprodával ani nekupoval. Je ale Vaše svobodná volba, jak se rozhodnete a jaká rizika podstoupíte. S čím se tedy můžete setkat a na co si dávat pozor? 

 

JSTE REALITNÍ MAKLÉŘ?

Využijte specializovaný web k propagaci Vašich služeb nebo celé realitní kanceláře. Součástí specializovaného adresáře je i využití marketingových služeb.

CHCI ZÍSKAT VÝHODY PRO REALITNÍ MAKLÉŘE

 

Nezapomeňte sdílet článek s přáteli

Sdílejte na Facebooku

Sdílejte
Petr Pařízek
Hypoteční a úvěrový specialista. Již od roku 2011 řeším s klienty jejich potřeby i jejich plány. Výhodné řešení, lepší podmínky a slevy nejen na hypotéce zajistím ale i pro Vás. Cílem článků uvedeným v sekci Blog není pošpinění jednotlivých poskytovatelů služeb nebo jejich "pomlouvání", jak se někteří z návštěvníků domnívají. Jde mi o dostatečnou informovanost a upozornění ostatních na to, že i dobře vypadající nabídka může mít v sobě jistá rizika, na které si musíme dávat pozor. Pokud i přes toto máte výhrady a považujete některý ze článků zavádějící, nepravdivý či matoucí, zašlete mi prosím o který článek se jedná a proč zrovna Vy jej považujete za nepravdivý či zkreslený. Rád s Vámi dané téma proberu a upřesníme si, jaká je skutečnost.